Kivipaigaldus

Kivipaigalduse teenus tänavakividest platside, hoovide, parklate ja kõnniteede rajamiseks.

Kivipaigaldus
Kivipaigaldus

Kvaliteetselt teostatud kivipaigaldus tagab tänavakividest platsi, kõnnitee, hoovi või parkla kestvuse aastakümneteks ja on peaaegu hooldusvaba.

Enne kivipaigaldust, mõõdame soovitud kiviplatsi, pakume omapoolesid soovitusi ja soovi korral saame luua tulevasest kiviplatsist visuaalse pildi.Kivipaigaldus vastavalt standarditele.

Kivipaigaldus vastavalt standarditele.

Tagame kvaliteetse kivipaigalduse tehes kõik tööd vastavalt standarditele. Teostame vana pinnase väljakaeve ja vajadusel äraveo. Väljakaeve sügavus oleneb objekti pinnase olukorrast. Reegel on see, et killustikust kandepõhja alla peab jääma dreeniv pinnasekiht. Must muld ja savi eemaldatakse ning asemele lisatakse kas liiv või kruus.

Kivipaigalduse ühe tähtsaima osa puhul, ehk kandekihi paksuse ehitusel lähtutakse kiviplatsi otstarbest. Kas kiviplatsil hakkavad sõitma veokid/autod või ainult jalakäijad. Kandekiht tihendatakse ligi 500kg tihendajaga.

Kivipaigaldusel kivide sängituse materjalideks kasutame enamasti kiviliiva.

Kivipaigaldusel tänavakivideks kasutame vaid graniitkillustiku sisaldusega tänavakive.

Kivipaigalduse viimasel osal, ehk tänavakivide vahete liivatamisel kasutame kas kuiva liiva või alternatiivina on meil pakkuda ka polümeerset liiva. Polümeerne liiv on küll kallim kui tavaline liiv kuid veega kokkupuutel, polümeerne liiv taheneb. Loe rohkem siit

Pakume kivipaigaldust Harjumaal, Raplamaal ja vajadusel ka Pärnumaal.